אודותינו

קרניאל ושות’ הוא לא רק משרד עורכי דין. זהו מקום שמעניק ערך מוסף ללקוחות, מעבר ליעוץ ליצוג ולשירות המשפטי. זהו משרד בוטיק שיעמוד לצידך בעת המשבר העסקי, הכלכלי, המשפטי או התקשורתי, עם אופקים רחבים בתחומי משפט, תקשורת, יזמות וחדשנות, נדל”ן ורגולציה.

השותפים המייסדים של הפירמה הם משפטנים בעלי רקע רחב, אקדמי, תקשורתי, ניהולי, ורגולטורי.  השירות שהם מספקים נוגע לכל הצרכים האסטרטגים והרחבים של הלקוח, הזקוק לתמיכה, עצה, שרות ויצוג, אל מול כוחות גדולים וחזקים, במיוחד בעת משבר, סכסוך, מחלוקת, או אישומים וטענות בתקשורת ומצדדים אחרים.  

לעורכי הדין בפירמה יש ניסיון מצטבר של עשרות שנים בעולם המשפט, התקשורת, החדשנות, ומבט רחב על האפשרות לממש זכויות ולשרת את האינטרס של הלקוח, גם, אך לא רק באמצעות תביעה משפטית. 

השירות בפירמה מתבצע על ידי המייסדים השותפים הבכירים, ושיטת העבודה מגייסת את ארבעתם להתייעצות ותמיכה בכל מקרה ומקרה.

להעניק יעוץ ויצוג משפטי במבט רחב לטובת רווחתו הכוללת של הלקוח, ולשמור על האינטרסים של הלקוח בעת משבר אישי או עיסקי. לספק נקודת מבט חדשה, הכוללת התייחסות והבנה של עולמות המשפט, התקשורת, הטכנולוגיה, המשק, החברה והרגולציה. לתת שירות משפטי מעולה על ידי משפטנים מומחים ומנוסים בלבד, בשירות אישי, אנושי ואתי. להקפיד על אתיקה הגינות ואחריות חברתית, במטרות ובאמצעים.
החזון שלנו
Skip to content